osztályfőnöki

Osztályfőnöki munkaközösség névsora

német nyelv és irodalom, történelem szakos tanár
szakvizsgázott tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.e osztályban
Fogadó óra: kedd 5. óra
történelem, földrajz szakos tanár
Fogadó óra: szerda 7. óra
francia nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.d osztályban
Fogadó óra: hétfő 1. óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: kedd 3. óra
fizika, matematika szakos tanár
tankönyvszerző, szaktanácsadó, mesterpedagógus, a fizika munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 7.a osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
francia nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.a osztályban
Fogadó óra: péntek 7. óra
német szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.c osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
fizika, matematika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.a osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
informatika, kémia, matematika szakos tanár
mesterpedagógus, mentortanár, a matematika munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 10.d osztályban
Fogadó óra: kedd 5. óra
fizika, matematika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 7.b osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
ének-zene szakos tanár
karnagy
osztályfőnök a 11.c osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4.óra
biológia, kémia szakos tanár
a biológia-kémia munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 11.a osztályban
Fogadó óra: péntek 3. óra
angol szakos tanár
osztályfőnök a 11.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
magyar nyelv és irodalom, olasz szakos tanár
osztályfőnök a 8.a osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
történelem, francia nyelv és irodalom szakos tanár
a francia-német-olasz munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 11.a osztályban
Fogadó óra: péntek 5. óra
testnevelés szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.c osztályban
angol szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 8.b osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
történelem szakos tanár
történelem munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 12.c osztályban
Fogadó óra: péntek 4.óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: Csütörtök 2. óra
angol szakos tanár
osztályfőnök a 10.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 6. óra
magyar nyelv és irodalom, média szakos tanár
kutatótanár
osztályfőnök a 12.a osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
informatika szakos tanár
az informatika-könyvtár munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 9.d osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 10.c osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.c osztályban
Fogadó óra: csütörtök 3. óra
angol, német szakos tanár
az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 12.e osztályban
Fogadó óra: péntek 5. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 7.b osztályban
Fogadó óra: Péntek 6. óra
fizika, kémia, matematika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.d osztályban
Fogadó óra: péntek 6. óra
olasz, angol szakos tanár
mentor- és vezetőtanár
osztályfőnök a 9.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
angol szakos tanár
Fogadó óra: csütörtök 1. óra
angol szakos tanár
az angol munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 12.e osztályban
Fogadó óra: Hétfő 2. óra
angol, német szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 7.a osztályban
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Drámapedagógus
osztályfőnök a 9.c osztályban
Fogadó óra: szerda 5.óra
testnevelés szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.e osztályban
Fogadó óra: hétfő 3. óra
informatika, matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök a 11.d osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
mesterpedagógus, mentortanár
Fogadó óra: szerda 4. óra
rajz és vizuális kultúra szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.d osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 9.a osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 8.a osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
matematika szakos tanár
osztályfőnök a 9.ny osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
földrajz, történelem szakos tanár
osztályfőnök a 10.a osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
fizika, matematika szakos tanár
osztályfőnök a 12.c osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
biológia szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.d osztályban
Fogadó óra: hétfő 5. óra
biológia, kémia szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.ny osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 12.d osztályban
Fogadó óra: péntek 2. óra
angol szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.e osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 8.b osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
francia nyelv és irodalom, német szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.a osztályban
Fogadó óra: szerda 2.óra