osztályfőnöki

Osztályfőnöki munkaközösség névsora

történelem, földrajz szakos tanár
történelem munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 7.b osztályban
Fogadó óra: szerda 7. óra
matematika, drámapedagógia szakos tanár
osztályfőnök a 9.ny osztályban
Fogadó óra: Péntek 3.óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: kedd 3. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott, szaktanácsadó mesterpedagógus, a fizika munkaközösség vezetője, tankönyvszerző
osztályfőnök a 8.a osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
francia nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.a osztályban
Fogadó óra: péntek 7. óra
német nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.c osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 9.d osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
informatika, kémia, matematika szakos tanár
szakvizsgázott, szakértő mesterpedagógus, a matematika munkaközösség vezetője, mentortanár
osztályfőnök a 11.d osztályban
Fogadó óra: kedd 5. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 8.b osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
ének-zene szakos tanár
karnagy, szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 12.c osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4.óra
biológia, kémia szakos tanár
a biológia-kémia munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 12.a osztályban
Fogadó óra: péntek 3. óra
angol nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár
osztályfőnök a 12.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 9.a osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
történelem, francia nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 12.a osztályban
Fogadó óra: péntek 5. óra
testnevelés szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.c osztályban
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.b osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 8.a osztályban
Fogadó óra: péntek 4.óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: Csütörtök 2. óra
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök a 11.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 6. óra
magyar nyelv és irodalom, média szakos tanár
kutatótanár
osztályfőnök-helyettes a 7.a osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
informatika szakos tanár
az informatika-könyvtár munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 10.d osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
a magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 11.c osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök a 7.a osztályban
Fogadó óra: csütörtök 3. óra
matematika, fizika, informatika szakos tanár
szakvizsgázott, szakértő mesterpedagógus, rendszergazda
osztályfőnök-helyettes a 7.b osztályban
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 8.b osztályban
Fogadó óra: Péntek 6. óra
fizika, kémia, matematika szakos tanár
osztályfőnök a 9.d osztályban
Fogadó óra: péntek 6. óra
olasz és angol nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár, műfordító
osztályfőnök a 10.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.ny osztályban
Fogadó óra: csütörtök 1. óra
magyar nyelv és irodalom, esztétika szakos tanár
szakértő mesterpedagógus, kutatótanár
osztályfőnök a 10.c osztályban
Fogadó óra: szerda 5.óra
testnevelés szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 10.e osztályban
Fogadó óra: hétfő 3. óra
informatika, matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök a 12.d osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
szakvizsgázott, mesterpedagógus, mentortanár
osztályfőnök-helyettes a 10.d osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
rajz és vizuális kultúra szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.d osztályban
Fogadó óra: szerda 3. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 10.a osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
matematika, fizika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 9.a osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
matematika szakos tanár
osztályfőnök a 9.e osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
földrajz, történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 11.a osztályban
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
biológia szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.d osztályban
Fogadó óra: hétfő 5. óra
biológia, kémia szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 9.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Fogadó óra: péntek 2. óra
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.e osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
magyar nyelv és irodalom, drámapedagógia szakos tanár
osztályfőnök a 9.b osztályban
Fogadó óra: hétfő 4. óra
francia és német nyelv szakos tanár
a francia-német-olasz munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 10.a osztályban
Fogadó óra: szerda 2.óra