Tanárok névsora

német nyelv és történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
Fogadó óra: kedd 2. óra
angol nyelv szakos tanár
Fogadó óra: péntek 3.óra
matematika, kémia szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
Fogadó óra: szerda 4. óra
történelem, földrajz szakos tanár
történelem munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 8.b osztályban
francia nyelv szakos tanár
magyar nyelv és irodalom, drámapedagógia szakos tanár
Fogadó óra: csütörtök 5. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
Fogadó óra: szerda 3. óra
matematika, drámapedagógia szakos tanár
osztályfőnök a 9.c osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: kedd 5. óra
könyvtáros és etika szakos tanár
szakvizsgázott, innovátor mesterpedagógus
Fogadó óra: kedd 4. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott, szaktanácsadó mesterpedagógus, a fizika munkaközösség vezetője, tankönyvszerző
osztályfőnök a 9.a osztályban
Fogadó óra: szerda 4. óra
francia nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.a osztályban
Fogadó óra: péntek 3. óra
német nyelv szakos tanár
Fogadó óra: szerda 4. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 10.d osztályban
testnevelés szakos tanár
informatika, kémia, matematika szakos tanár
szakvizsgázott, szakértő mesterpedagógus, a matematika munkaközösség vezetője, mentortanár
osztályfőnök a 12.d osztályban
Fogadó óra: kedd 3. óra
magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, tehetségfejlesztő szakértő
Fogadó óra: hétfő 5. óra
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 9.d osztályban
Fogadó óra: szerda 2. óra
ének-zene szakos tanár
karnagy, szakvizsgázott pedagógus
Fogadó óra: csütörtök 3.óra
biológia, kémia szakos tanár
a biológia-kémia munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 7.b osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
angol nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 10.a osztályban
történelem, francia nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 7.b osztályban
magyar nyelv és irodalom, pszichológia szakos tanár
Jelenleg GYES-en
testnevelés szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.c osztályban
Fogadó óra: hétfő 5. óra
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.b osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 9.a osztályban
Fogadó óra: szerda 3.óra
testnevelés szakos tanár
Fogadó óra: csütörtök 4. óra
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök a 12.e osztályban
Fogadó óra: Kedd 6. óra
magyar nyelv és irodalom, média szakos tanár
kutatótanár
osztályfőnök a 10.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 3. óra
igazgató
francia nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
Fogadó óra: csütörtök 6. óra
informatika szakos tanár
az informatika-könyvtár munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 11.d osztályban
Fogadó óra: péntek 5. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
a magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 12.c osztályban
Fogadó óra: csütörtök 5. óra
matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök a 8.a osztályban
Fogadó óra: szerda 2. óra
matematika, fizika, informatika szakos tanár
szakvizsgázott, szakértő mesterpedagógus, rendszergazda
angol és német nyelv szakos tanár
osztályfőnök a 9.ny osztályban
Fogadó óra: hétfő 3. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök a 9.b osztályban
Fogadó óra: csütörtök 3. óra
fizika, kémia, matematika szakos tanár
osztályfőnök a 10.d osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
olasz és angol nyelv szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár, műfordító
osztályfőnök a 11.e osztályban
Fogadó óra: kedd 4. óra
történelem, angol nyelv szakos tanár
igazgató-helyettes
fizika szakos tanár
csillagász
Fogadó óra: kedd 4. óra
földrajz, francia nyelv szakos tanár
Fogadó óra: hétfő 3.óra
könyvtár-informatika, történelem, orosz nyelv szakos tanár
Fogadó óra: hétfő 5. óra
angol nyelv szakos tanár
biológia, kémia szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár
angol nyelv szakos tanár
az angol munkaközösség vezetője
Fogadó óra: hétfő 6. óra
német nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.c osztályban
Fogadó óra: péntek 3. óra
magyar nyelv és irodalom, esztétika szakos tanár
szakértő mesterpedagógus, kutatótanár
osztályfőnök a 11.c osztályban
testnevelés szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 11.e osztályban
Fogadó óra: hétfő 3. óra
testnevelés szakos tanár
a testnevelés munkaközösség vezetője
Fogadó óra: hétfő 2.óra
informatika, matematika, fizika szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 8.a osztályban
Fogadó óra: hétfő 5. óra
matematika, fizika szakos tanár
szakvizsgázott, mesterpedagógus, mentortanár
osztályfőnök-helyettes a 11.d osztályban
rajz és vizuális kultúra szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 12.d osztályban
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
osztályfőnök a 11.a osztályban
igazgató-helyettes
biológia, kémia, egészségtan szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
matematika, fizika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök-helyettes a 10.a osztályban
Fogadó óra: kedd 2. óra
földrajz, történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök a 12.a osztályban
fizika, matematika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus
biológia szakos tanár
magyar nyelv és irodalom, dráma szakos tanár
művelődési menedzser
biológia, kémia szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 10.e osztályban
Fogadó óra: csütörtök 2. óra
matematika, informatika szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, mentortanár
Fogadó óra: szerda 5. óra
fizika szakos tanár
osztályfőnök a 7.a osztályban
Fogadó óra: hétfő 2.óra
angol nyelv szakos tanár
Fogadó óra: péntek 3. óra
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
angol nyelv szakos tanár
osztályfőnök-helyettes a 11.e osztályban
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Fogadó óra: szerda 7. óra
angol nyelv szakos tanár
Jelenleg GYES-en.
magyar nyelv és irodalom, drámapedagógia szakos tanár
osztályfőnök a 10.b osztályban
Fogadó óra: péntek 6. óra
francia és német nyelv szakos tanár
a francia-német-olasz munkaközösség vezetője
osztályfőnök-helyettes a 11.a osztályban
Fogadó óra: szerda 4.óra